Zatepľovací systém StoTherm Vario

Spoľahlivý kontaktný zatepľovací systém pre panelové domy s veľkou flexibilitou riešení.

Ak sa nechcete vzdať výhody ľahkého zatepľovacieho systému s vysokým pomerom cena vs úžitkové vlastnosti, tak je pre Vás správnou voľbou StoTherm Vario. Osvedčený systém StoTherm Vario, v ktorom sú použité materiály na minerálnej báze je systém ktorý Vás určite nesklame. Vedľa širokej ponuky fasádnych omietok a farieb, ponúka tento systém aj rozmanité kombinácie povrchov: keramické obklady, tehlové pásiky, sklenené mozaiky, kamenné obklady alebo dekoratívne fasádne prvky.

Zateplenie fasády kontaktným zatepľovacím systémom ponúka ucelené riešenia na kompletnú alebo čiastočnú tepelnú izoláciu ako aj dosiahnutie akustického komfortu všetkých typov budov, ako sú bytové domy, rodinné domy a iné. Zatepľovací systém StoTherm Vario je synonymom pre prirodzené zdravé bývanie a nízke náklady na vykurovanie.

Flexibilný kontaktný zatepľovací systém s možnosťou voľby izolantu aj vrchnej omietky.

Kontaktný zatepľovací systém StoTherm Vario je zárukou flexibility. Silikátová, silikónová, minerálna alebo organická omietka? Zvoľte si najvhodnejšie riešenie s vysokou estetickou hodnotou a za priaznivú cenu.

Fasádny systém StoTherm Vario je vysoko tepelne izolujúci systém, poskytujúci odolnú ochranu voči dažďu a poveternostným vplyvom a pritom je súčasne paropriepustný a priepustný pre CO2.

Fasádny systém StoTherm Vario znižuje tepelné straty a zamedzuje vzniku tepelných mostov. Vysoká odolnosť voči vzniku trhlín pomáha k udržaniu konštantnej teploty v nosnej konštrukcii a k ochrane stavebného fondu.

StoTherm Vario ponúka široké možnosti kreatívneho vzhľadu fasády, ktorý je možné dosiahnuť vhodnými keramickými obkladmi, doskami z prírodného kameňa alebo napríklad rôznymi dekoratívnymi prvkami na fasáde domu.

Farebnosti sa medze nekladú, 800 farebných odtieňov vzorkovnice StoColor System je viac ako dostatočným základom k výberu Vami preferovaného farebného variantu.

StoTherm Vario je z ekonomického hľadiska najvýhodnejšou voľbou zatepľovacieho systému, ktorý zároveň vyniká aj svojou veľmi jednoduchou a bezpečnou spracovateľnosťou.

Fasádny zatepľovací systém StoTherm Vario je vďaka mikrokapsulám vo vrchných omietkach odolný voči mikroorganizmom, zapríčiňujúcich vznik rias a plesní na fasáde. V tomto smere ide Sto ešte ďalej s unikátnymi technológiami Lotus-Effect a Dryonic, ktoré podstatne predlžujú životnosť fasády a jej dokonalý vzhľad.

Stavať zodpovedne