Výmena okien v bytovom dome je pomerne rozsiahla záležitosť a mala by byť prvým krokom k zatepleniu domu. Výber a dobrá príprava sa určite oplatí. Výrazne zasiahne do života desiatok ľudí a na niekoľko rokov ovplyvní kvalitu ich bývania.

Plastové okná sú dnes najčastejšou náhradou za staré okná. Je to vďaka tomu, že poskytujú výborný pomer medzi cenou a úsporou tepla. Rozmery okien sú v mnohých prípadoch dané pôvodnou veľkosťou okien, ale členenie nových okien je čisto na vašej predstavivosti, požiadavkách a potrebách.

Vykonávame aj čiastkovú obnovu bytových domov, ktorej súčasťou je aj výmena výplní otvorov (napr. výmena okien, dverí).

výmena okien v bytovke

Výmena okien za plastové aj celková revitalizácia bytových domov má pozitívny vplyv nielen na dom samotný a jeho obyvateľov, ale postupne sa vďaka týmto úpravám mení celkový vzhľad sídlisk.

Výmena okien je jedným z kľúčových aspektov celej revitalizácie, opravy, či rekonštrukcie bytových alebo rodinných domov, ktoré sú zamerané na tepelnú úsporu. Preto kladieme veľký dôraz na kvalitu okien.

Čo vám prinesie výmena okien a dverí

  • značnú energetickú úsporu
  • zlepšenie technického stavu vášho domu
  • zlepšenie protihlukových vlastností
  • estetiku domu aj samotných bytov
  • vchodové dvere sa lepšie a ticho zatvárajú
  • dlhá životnosť
  • zhodnotenie ceny vášho objektu
  • variabilita nastavenia dverí
  • zníženie rizika úrazu následkom rozbitia skla

Referencie - ukážky našej práce

Ukážky našej práce ako je výmena okien či komplexná revitalizácia a obnova bytových domov nájdete v našich referenciách.

Výmena okien v paneláku by mala byť tým prvým, čím sa začne celková rekonštrukcia domu. Malo by jej predchádzať zateplenie fasády bytového domu a úplne ideálne je, ak tieto dve stavebné úpravy prebehnú bezprostredne po sebe. V prípade, že prebehne výmena okien, ale zateplenie fasády nie, bude s najväčšou pravdepodobnosťou pri oknách dochádzať ku kondenzácii vodných pár.

Je už výmena okien za plastové na vašom bytovom dome potrebná? 
Neváhajte nás kontaktovať! Radi vám spracujeme cenovú ponuku a v rámci výmeny okien aj kompletnej rekonštrukcie vám poskytneme bezstarostnú realizáciu podľa vašich predstáv.

Výmena okien na bytovom dome za plastové

Máte záujem o výmenu okien na vašom bytovom dome?

Neváhajte nás kontaktovať. Naši odborní pracovníci Vám technicky poradia, alebo pripravia cenovú kalkuláciu.

Kontaktný formulár - výmena okien za plastové

Vaše prílohy